NoxInn Deluxe Hotel

Events

Gündüz Aktiviteleri

Animasyon ekibimiz güne enerjik başlamanız için su jimnastiği, dart, su polosu, step aerobik gibi birçok aktivite hazırlıyor. Misafirlerimiz, canlı müzik, yarışmalar, plaj partileri, sihirbaz şovları gibi birbirinden eğlenceli ve aksiyonlu özel şovlar ile her akşam farklı aktivitelerin keyfini çıkarıyor. Ayrıca gün boyu sizi bekleyen dans ve beceri kursları ile her anınızı eğlence ile dolduracaksınız. Günboyu yemek pişirme kurslarından elişi çalışmalarına kadar pek çok farklı aktivitelere katılma imkanı bulabildiğiniz NoxInn Deluxe Hotel’de her anınız dolu dolu geçecek.

Spor Aktiviteleri

NoxInn Deluxe Hotel’de konaklamanız boyunca yoga, fitness, su jimnastiği, aerobik, masa tenisi, voleybol, su topu gibi aktivitelerin yanısıra sörf, jet ski, muz, paraşüt, deniz bisikleti gibi ücretli aktiviteleri deneyimleyebilirsiniz.

Gece Eğlenceleri

Sahilde geçirilen tatillerin klasikleşmiş gece eğlenceleri, NoxInn Deluxe Hotel’de sınırsızca yaşanıyor. Canlı müzik, dans gösterileri, profesyonel performanslar, skeçler gibi özenle hazırlanmış şovlar ile her gece ayrı güzel!

Havuz & Plaj

4 açık ve 1 kapalı havuzu olan NoxInn Deluxe Hotel’de sabahın erken saatlerinden gün batımına kadar havuz keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Gün boyu düzenlenen havuz ve plaj oyunları ile çocuklar ve büyükler doyasıya eğleniyor. Ayrıca miniklerin güvenliği için derinliği yalnızca 30 cm olan havuzlarımız gün boyu hizmetinizde.

;