Sıkça Sorulan Sorular

home_2_logomin
NoxInn Hotels

Merak Ettikleriniz

NoxInn Hotels, Alanya Konaklı’da hizmet vermektedir. NoxInn Hotels olarak NoxInn Deluxe Hotel ve NoxInn Club Hotel olarak iki otel ile hizmet vermektedir.Tesisler birbirinden yaklaşık 300metre uzaklıkta bulunmaktadır.Alanya’ya uzaklıkları ise yaklaşık 12km’dir.

Websitemiz üzerinden online olarak veya telefon numaralarımızdan ulaşarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Check-in saatimiz 14:00, check-out saatimiz 12:00’dır.

Otellerimizde;  fitness salonlarımız ile güne zinde başlangıç yapabilir, yoga derslerine katılabilir, gün boyu su sporları aktivitelerinden yararlanabilir ve deneyimli animasyon ekibimizin gün boyu süren etkinliklerine katılabilirsiniz.

Tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek bütün detayları incelikle düşündük. Odalarımızda klima sistemi, mini bar, oda ve banyoda direkt hatlı telefon, uluslararası uydu yayınlı LCD TV, elektronik oda kasası gibi tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan her detayı bulabilirsiniz.

NoxInn Hotels olarak deneyimli animasyon ekibimizin hazırladığı özel gösteriler ve şovlar ile eğlenceli vakit geçirebilir, Akdeniz’in doğasında rüya gibi bir tatil deneyimleyebilirsiniz. Gündüz deniz ve havuz eğlenceleri, gece ise özel düzenlenen aktiviteler ile eğlenceye doyacaksınız.

Türk ve Dünya mutfağından geniş bir yelpaze sunan restoranlarımızın yanı sıra tesislerimizde farklı mutfaklara yönelik A la carte restoranlar da bulunmaktadır.Detaylı bilgiyi otellerimizin sayfasındaki Barlar ve Restoranlar kısmında bulabilirsiniz

Balayı Çiftlerine

  • Özel
    Giriş günü odaya özel kutuda çikolata ve şampanya ikramı
  • Kırmızı saten nevresim takımı ile süsleme
  • Bornoz Takımı
  • %10 spa ve pavilion indirimi
  • Tebrik kartı
  • Turn Down servisi (Talep edilmesi durumunda)
  • A’la Carte Restoranlarda rezervasyon önceliği

Balayı paketinden yararlanmak isteyen çiftlerin, evlilik tarihinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamalar için check-in sırasında evlilik cüzdanlarını göstermeleri ve daha önceden tesisi bilgilendirmeleri gerekiyor.

Otellerimizde konaklayan minik misafirlerimiz Çocuk Kulüplerimizde yaratıcılıklarını geliştirirken; eğitimli ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımız eşliğinde doyasıya eğlenebilecek.

Tesislerimizde odalarda ve genel alanlarda kullanabileceğiniz ücretsiz Wi-fi bağlantısı bulunmaktadır.

Odanızda bulunan telefondan ”0” ı tuşlayarak resepsiyondan bilgi alabilir veya mobil aplikasyonumuzdan soru,şikayet ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Konforu yeniden keşfedin…