Sıkça Sorulan Sorular

home_2_logomin
NoxInn Hotels

Merak Ettikleriniz

NoxInn Hotels, gözde turizm beldeleri Alanya Konaklı’da hizmet vermektedir. NoxInn Hotels olarak NoxInn Deluxe Hotel ve NoxInn Club Hotel olarak iki otel ile hizmet vermektedir.

Otellerimizin anlaşmalı olduğu acenteler ile web sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Check-in saatimiz 14:00, check-out saatimiz 12:00’dır.

Otellerimizde; geniş kapsamlı fitness salonlarımız ile güne zinde başlangıç yapabilir, gün boyu su sporları aktivitelerinden yararlanabilir ve deneyimli animasyon ekibimizin çeşitli animasyonlarına katılabilirsiniz.

Tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek bütün detayları incelikle düşündük. Odalarımızda klima sistemi, mini bar, oda ve banyoda direkt hatlı telefon, uluslararası uydu yayınlı LCD TV, elektronik oda kasası gibi tatiliniz boyunca ihtiyacınız her detayı bulabilirsiniz.

NoxInn Hotels olarak deneyimli animasyon ekibimizin hazırladığı özel gösteriler ve şovlar ile eğlenceli vakit geçirebilir, Akdeniz’in doğasında rüya gibi bir tatil deneyimleyebilirsiniz. Gündüz deniz ve havuz eğlenceleri, gece ise özel düzenlenen aktiviteler ile eğlenceye doyacaksınız.

Türk ve Dünya mutfağından geniş bir yelpaze sunan restoranlarımızın yanı sıra tesislerimizde farklı mutfaklara yönelik A la carte restoranlar da bulunmaktadır. Sizler için özenle hazırladığımız en özel lezzetlerimizi keşfedebilirsiniz.

Hayatınızın en özel günlerini hayallerinizdeki gibi yaşayabilmeniz için her detayı özenle düşünüyoruz. Size özel hazırlanmış odalarınızda, giriş günü odaya çiçek, meyve sepeti, şarap, spa indirimi ve istenilen günde restoranda özel masa ayrılması gibi tüm ayrıcalıklar balayı çiftlerimizi bekliyor.

Otellerimizde konaklayan minik misafirlerimiz Çocuk Kulüplerimizde yaratıcılıklarını geliştirirken; eğitimli ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımız eşliğinde doyasıya eğlenebilecek.

Tesislerimizde odalarda ve genel alanlarda kullanabileceğiniz ücretli, sadece lobide ücretsiz Wi-Fi hizmetimiz vardır.

Konforu yeniden keşfedin…