Kurumsal

home_2_logomin
NoxInn Hotels

Kendinizi Evinizde
Hissedin…

Noxinn Ailesi olarak ;
Misafir memnuniyetini öncelik olarak görüyoruz.Buna uygun olarak ; 

Finansal, operasyonel ve kurumsal şartlara bağlı kalarak paydaşlarımız, çalışanlarımız ve diğer ilgili taraflardan gelen şikayetleri ve geri bildirimleri etkili bir şekilde ele almayı,

Şikâyetleri zamanında ve cevaplandırmayı

Misafir ve çalışanlarının sağlığını ve can güvenliğini tehlikeye atabilecek tüm riskleri en aza indirmeyi, 

Eğitimler düzenleyerek çalışan yetkinliğini ve verimliliğini arttırmayı, 

Gıda güvenliği gereğince hammadde temininden sunuma kadar ki geçen tüm süreçlerde meydana gelebilecek  tüm gıda güvenliği tehlikelerini belirlemeyi, gerekli önlemleri almayı ve kayıtları eksiksiz olarak tutulmayı,

Teknolojinin gerektirdiği yenilikleri izlemeyi,

Kurmuş olduğu ISO 22000 ve ISO 10002 yönetim sistemlerini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz.

ÇEVRE ANLAYIŞIMIZ

Noxinn Deluxe Olarak enerji kullanım performansımızı sürekli iyileştirmeyi , çevre kanun ve yönetmeliklerine uymayı,
Çevre farkındalığını sağlamak adına minik dostlarımızın barınaklarına yardım etmeyi ,
Çevre uygulamaları hakkında çalışanlarımızı bilinçlendirmeyi,

 Atıkların sınıfına göre geri kazanım ve bertarafını sağlamakta ve atıkları kaynağında azaltmaya azami dikkat etmekteyiz.

Odalarımızda klima sistemimiz balkon kapısı açık olduğu zamanlarda çalışmamaktadır.

Tüm Odalarımızda Energy Saver sistemi mevcuttur. Misafirlerin odadan ayrılmasının ardından, enerji otomatik olarak kesilmektedir.
Odalarımızdaki tüm pencereler, yerel iklimimize göre, yüksek derece ısı izolasyonu ve uygun derecede ses izolasyonuna sahiptir.  Ayrıca tesisimizde bulunan bütün camlar, yazın ısının içeri girmesini engelleyecek geçirgenliği kontrol eden, kışın ise ısı kaybını azaltan özel ısı camdır.

Bahçemizde damlama sistemi; verimli zaman diliminde sulanmaktadır.

Tesisimiz kapalı alanları içerisinde 5727 sayılı Tütün Ürünlerinin Zararlarının Önlenmesi ve Kontrolü Hakkında Kanun gereğince sigara içilmesine izin verilmemektedir. Dumansız hava sahaları oluşturarak çevre ve insan sağlığına destek vermekteyiz.

Kimyasalların doğru miktarlarda kullanılması gerekliliği konusunda personelimizi bilinçlendiriyor ve önlem alıyoruz

Katı atıkları ayrıştırarak geri dönüşüme gönderiyor, böylece gereksiz enerji tüketimini ve üretim kirliliğini önlüyoruz.

Pil, ampul, toner, kartuş, makine yağı, ofis elektronik eşyaları gibi tehlikeli atıkları, havalandırma sistemine sahip TMGD ve Çevre Şehircilik Bakanlığının yönetmeliklerine tam uygun ve iç haznesi epoksi ile tasarlanmış sızdırmaz alanlarda muhafaza ediyor, bertaraf edilmeleri için lisanslı uzman kuruluşlara teslim ediyoruz.

Çevre mühendisimiz desteğiyle atık yönetimi planı oluşturduk, atıkları mevzuata uygun şekilde geri dönüşüm / geri kazanım veya bertarafını sağlıyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI YAKLAŞIMIMIZ

Sorumluluk Bilinci , Dürüstlük , İnsana ve Çevreye Saygı, Sürekli öğrenme ve gelişim odağında liyakat ve  Toplam Kalite Anlayışını her adımında bu değerleri benimseyen çalışanlarıyla yola devam etmeyi amaçlamaktadır.

ÇOCUK İSTİSMARI KORUMA POLİTİKAMIZ

Dünya Sağlık Örgütü çocuk istismarını şöyle tanımlar: “Çocuğun sağlığını, fiziksel ve psikososyal gelişimini olumsuz etkileyen, bir yetişkin, toplum ya da devlet tarafından bilerek ya da bilmeyerek uygulanan tüm davranışlar çocuğa kötü muameledir.“ 

Türkiye ve Uluslar arası Kanunlar Gereği;
 0-12 yaş altı küçük çocuklarınızı odanızda,asansörde, havuz ve plajda yalnız bırakmamanızı, 
Otelde yabancı kişilere çocuklarınızı teslim edip ,otel dışına çıkmamanızı, 

Mini clube teslim etmiş olduğunuz çocuklarınızı yine kendiniz teslim almanızı ve herhangi sağlık sorunu,alerjisi olup olmadığını mini club sorumlusuna bildirmenizi ve çocuklarınızın özel ihtiyaçlarını kendiniz karşılamanızı 

18 yaş altı çocuklarınızın alkol kullanımına izin vermemenizi, 
Çocuk haklarına saygı göstermenizi, 

Çocuk ihmal ve istismarına yönelik davranışlarda bulunmamanızı, 
Çocuk haklarına ve istismarına yönelik aykırı davranışta bulunan kişileri yönetime bildirmenizi,siz değerli misafirlerimizden ve çalışanlarımızdan rica ediyoruz. 

Bildirilen şikayetler doğrultusunda; güvenlik ve yönetim tarafından bilgilendirilecek ve gerekli yasal işlemlerin uygulanması sağlanacaktır./

Konforu yeniden keşfedin…