Kariyer

NoxInn Hotels olarak kurulduğumuz günden itibaren misafirperverliğimiz ve üst düzey müşteri memnuniyeti ilkelerimiz ile çalışıyoruz. Başarılarımızın altında kurumumuzun çalışma ilke ve değerlerine bağlı çalışan tüm çalışma arkadaşlarımızın katkısı olduğunun farkındayız.

Tesislerimizde görev alacak ekip arkadaşlarımızın genel ve mesleki bilgilerinin arttırılmasına ve yeteneklerinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapıyor ve ihtiyaçlara göre sezon boyunca da devam ettiriyoruz.

 Lütfen  özgeçmişinizi
kariyer@noxinnhotels.com adresine gönderin.

Bize iletmiş olduğunuz bilgilerde özel nitelikli kişisel verilerin (ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler) yer almadığından emin olmanızı rica ederiz.
İş başvurunuz kapsamında ve bu amaçlı sınırlı olarak işlenecek olup; iş başlatılmamanız halinde ilk imha periyodunda imha edilecek; işe başlamanız halinde ise özlük dosyanıza eklenecektir. Verileriniz, talep edilen (sorulan) bilgilerle sınırlı olmalı; özellikle de özel nitelikli kişisel verilerinizi (ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler) yazmamanızı rica ederiz. Verileriniz, insan kaynakları departmanı tarafından işlenecek olup; başvurduğunuz departmanın müdürü haricinde 3. Kişilerle paylaşılmayacaktır. Verilerinizin imhasını, periyodik imha süresinden önce, her zaman kariyer@noxinnhotels.com mail adresine ileterek talep edebilirsiniz. Detaylı aydınlatma metni için KVKK BİLGİLENDİRME METNİ adresiniz ziyaret edebilirsiniz.