Konaklama

Her şeyin en ince detayına kadar düşünüldüğü iskandinav çizgileri barındıran odalarımızda,Akdeniz’in ışıltılı büyüsüne kapılacaksınız.

497 oda kapasitesi ile her misafirine aynı kalite ve rahatlığı sağlayan NoxInn Deluxe Hotel’in tüm odaları akıllı klimalar (ısıtma-soğutma), uydu televizyon yayını, su ısıtıcısı, özel banyo set-up, mini bar, saç kurutma makinesi, telefon, balkon ve dijital kasa gibi donanımlara sahiptir.

Tüm odalarımız her gün temizlenmektedir. Ayrıca odalarımızda gün aşırı çarşaf, yastık ve havlu değişimi yapılmaktadır.

home_2_logomin
Noxınn Deluxe

Ekonomik Oda

Kara manzaralı Ekonomik odalarımız 23-26 m2 alana sahiptir. Ekonomik odalarımızda; Wi-Fi,WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardrop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak veya 1 çift kişilik + 1 tek kişilik yatak ya da 1 çift kişilik yatak bulunan ekonomik odalarımız, seramik zemin kaplamalı ve balkonludur.

*Ekonomik odalarda maksimum 3+1 kişi konaklama yapılmaktadır.

Ekonomi Oda
home_2_logomin
Noxınn Deluxe

Standart Oda

Havuz, deniz ve yandan deniz manzaralı Standart odalarımız 30-36 m2 alana sahiptir. Standart odalarımızda; Wi-Fi,WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardrop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak ve 1 çift kişilik yatak bulunan standart odalarımız, seramik zemin kaplamalı ve balkonludur.

*Standart odalarda maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

home_2_logomin
Noxınn Deluxe

Engelli Odası

Kara manzaralı Engelli odalarımız 30 m2 alana sahiptir. Engelli odalarımızda; Wi-Fi, WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardrop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. 1 tek kişilik yatak ve 1 çift kişilik yatak bulunan engelli odalarımız, seramik zemin kaplamalı ve balkonludur.

*Standart odalarda maksimum 3 kişi konaklama yapılmaktadır.

Engelli Oda
home_2_logomin
Noxınn Deluxe

Deniz Manzaralı Standart Oda

Deniz manzaralı Standart odalarımızda; Wi-Fi, WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardrop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. 1 tek kişilik yatak ve 1 çift kişilik yatak bulunan standart odalarımız, seramik zemin kaplamalı ve balkonludur.

*Standart odalarda maksimum 3 kişi konaklama yapılmaktadır.

home_2_logomin
Noxınn Deluxe

Relax Blok Deniz Manzaralı Oda

Deniz manzaralı odalarımızda; Wi-Fi, WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardrop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak veya 1 çift kişilik yatak bulunan ekonomi odalarımız, seramik zemin kaplamalı ve balkonludur.

*Odalarda maksimum 2 kişi konaklama yapılmaktadır. (+16 yaş)

home_2_logomin
Noxınn Deluxe

Deniz Manzaralı Teraslı Oda

Deniz manzaralı teraslı odalarımız 46 m2 alana sahiptir. Teraslı odalarımızda; Wi-Fi, WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardrop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak ve 1 çift kişilik yatak bulunan odalarımız, seramik zemin kaplamalı ve balkonludur.

*Teraslı odalarda maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

home_2_logomin
Noxınn Deluxe

Kara Manzaralı Aile Odası

Kara manzaralı Aile odalarımız 65 m2 alana sahiptir ve ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Aile odalarımızda; Wi-Fi, WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardrop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, seramik zeminli ve balkonludur.

* Aile odalarında maksimum 5 kişi konaklama yapılmaktadır.

Engelli Oda
Rooms

ADRESSE

Konaklı Mah. Plaj sok. No:3 07400 Konaklı-Alanya/Antalya Türkiye

TELEFON

0242 745 04 80

RESERVIERUNG

+90 242 745 04 80 

Copyright © 2020 – Alle Rechte vorbehalten.