Konaklama

Her şeyin en ince detayına kadar düşünüldüğü iskandinav çizgileri barındıran odalarımızda,Akdeniz’in ışıltılı büyüsüne kapılacaksınız.

497 oda kapasitesi ile her misafirine aynı kalite ve rahatlığı sağlayan NoxInn Deluxe Hotel’in tüm odaları akıllı klimalar (ısıtma-soğutma), uydu televizyon yayını, su ısıtıcısı, özel banyo set-up, mini bar, saç kurutma makinesi, telefon, balkon ve dijital kasa gibi donanımlara sahiptir.

Tüm odalarımız her gün temizlenmektedir. Ayrıca odalarımızda gün aşırı çarşaf, yastık ve havlu değişimi yapılmaktadır.

home_2_logomin
Noxınn Deluxe

Standart Oda

Standart odalarımız 25 m2 alana sahiptir. Standart odalarımızda; Wi-Fi ,WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardırop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. Standart odalarımızda 2 tek kişilik yatak ve ya 1 çift kişilik + 1 tek kişilik yatak ya da 1 çift kişilik yatak, seramik zemin kaplama ve balkon mevcuttur.

 *Standart odalarımızda maksimum 3 kişi konaklama yapılmaktadır.

Ekonomi Oda
home_2_logomin
Noxınn Deluxe

Superior Kara Manzaralı Oda

Superior Kara manzaralı odalarımız 30-36 m2 alana sahiptir. Superior kara manzaralı odalarımızda; Wi-Fi, WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardırop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. Superior kara maznaralı odalarımızda 1 çift kişilik yatak ve 1 tek kişilik yatak, seramik zemin kaplama ve balkon mevcuttur.

*Superior kara manzaralı odalarımızda maksimum (3+1) 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

home_2_logomin
Noxınn Deluxe

Engelli Odası

Engelli odalarımız 30 m2 alana sahiptir. Engelli odalarımızda; Wi-Fi, WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardırop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. Engelli odalarımızda 1 çift kişilik yatak ve 1 tek kişilik yatak, seramik zemin kaplama ve balkon mevcuttur.

 *Engelli odalarımızda maksimum (3+1) 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Engelli Oda
home_2_logomin
Noxınn Deluxe

Superior Deniz Manzaralı Oda

Superior Deniz manzaralı odalarımız 30-36 m2 alana sahiptir. Superior deniz manzaralı odalarımız 30-36 m2 alana sahiptir. Superior deniz manzaralı odalarımızda; Wi-Fi, WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardırop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. Superior deniz manzarlı odalarımızda 1 tek kişilik yatak ve 1 çift kişilik yatak, seramik zemin kaplama ve balkon mevcuttur.

 

 *Superior deniz manzaralı odalarımızda maksimum (3+1) 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

home_2_logomin
Noxınn Deluxe

Superior Yandan Deniz Manzaralı Oda

Superior Yandan Deniz manzaralı odalarımız 30-36 m2 alana sahiptir. Superior yandan deniz manzaralı odalarımızda; Wi-Fi, WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardırop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. Superior yandan deniz manzaralı odalarımızda, 1 çift kişilik yatak veya 1 tek kişilik yatak, seramik zemin kaplama ve balkon mevcuttur.

 

*Superior yandan deniz manzaralı odalarımızda maksimum (3+1) 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

home_2_logomin
Noxınn Deluxe

Teras Oda (Deniz Manzaralı)

Deniz manzaralı Teras odalarımız 46 m2 alana sahiptir. Teras odalarımızda; Wi-Fi, WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardırop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. Teras odalarımızda 1 çift kişilik yatak ve 1 tek kişilik yatak, seramik zemin kaplama ve teras mevcuttur.

 

*Teraslı odalarımızda maksimum (3+1) 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

home_2_logomin
Noxınn Deluxe

Loft Oda

Loft odalarımız 46 m2 alana sahiptir. Loft odalarımızda; Wi-Fi, WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardırop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. Loft odalarımızda 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak, seramik zemin kaplama ve teras mevcuttur.

* Loft odalarımızda maksimum (4+1) 5 kişi konaklama yapılmaktadır.

LOFT1
home_2_logomin
Noxınn Deluxe

Aile Odası

Aile odalarımız 55-65 m2 alana sahiptir ve ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Aile odalarımızda; Wi-Fi, WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardırop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. Aile odalarımızda 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak, seramik zemin kaplama ve balkon mevcuttur.

 

* Aile odalarımızda maksimum (4+1) 5 kişi konaklama yapılmaktadır.

CONNECTION5
CONNECTION2

ADRESSE

Konaklı Mah. Plaj sok. No:3 07400 Konaklı-Alanya/Antalya Türkiye

TELEFON

0242 745 04 80

RESERVIERUNG

+90 242 745 04 80 

Copyright © 2020 – Alle Rechte vorbehalten.