Konaklama

home_2_logomin

Her şeyin en ince detayına kadar düşünüldüğü zarif Selçuklu çizgileri barındıran odalarımızda, Akdenizin ışıltılı büyüsüne kapılacaksınız.

223 oda kapasitesi ile her misafirine aynı kalite ve rahatlığı sağlayan NoxInn Club Hotel’in tüm odaları akıllı klimalar (ısıtma-soğutma), uydu televizyon yayını, su ısıtıcısı, özel banyo set-up, mini bar, saç kurutma makinesi, telefon, balkon ve dijital kasa gibi donanımlara sahiptir.

Tüm odalarımız her gün temizlenmektedir. Ayrıca odalarımızda gün aşırı çarşaf, yastık ve havlu değişimi yapılmaktadır.

home_2_logomin
Noxınn Club

Ekonomik Oda

Kara manzaralı Ekonomik odalarımız 23-26 m2 alana sahiptir. Ekonomik odalarımızda; Wi-Fi,WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardrop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak veya 1 çift kişilik + 1 tek kişilik yatak ya da 1 çift kişilik yatak bulunan ekonomik odalarımız, seramik zemin kaplamalı ve balkonludur.

*Ekonomik odalarda maksimum 2+1 kişi konaklama yapılmaktadır.

Rooms
home_2_logomin
NOXINN CLUB

Standart Oda

Havuz, deniz ve yandan deniz manzaralı Standart odalarımız 30-36 m2 alana sahiptir. Standart odalarımızda; Wi-Fi,WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardrop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak ve 1 çift kişilik yatak bulunan standart odalarımız, seramik zemin kaplamalı ve balkonludur.

*Standart odalarda maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

home_2_logomin
Noxınn Club

Engelli Odası

Kara manzaralı Engelli odalarımız 30 m2 alana sahiptir. Engelli odalarımızda; Wi-Fi, WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardrop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. 1 tek kişilik yatak ve 1 çift kişilik yatak bulunan engelli odalarımız, seramik zemin kaplamalı ve balkonludur.

*Standart odalarda maksimum 3 kişi konaklama yapılmaktadır.

Rooms
home_2_logomin
NOXINN CLUB

Aile Odası

Deniz manzaralı Aile odalarımız 55 m2 alana sahiptir. Aile odalarımızda; Wi-Fi, WC, Fön Makinesi, Direk Hatlı Oda Ve Banyo Telefonu, Uydu TV Yayını, Uydudan Müzik Kanalları, Su Isıtıcısı, Özel Banyo Set-Up, Ücretsiz Dijital Emanet Kasa, Seramik Zemin, Kartlı Anahtar Sistemi, Gardrop, Valizlik, Yangın İhbar Sistemi, Makyaj Masası Ve Sandalye, Koltuk-Sofa, Perde, Boy Aynası bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak ve 1 çift kişilik yatak bulunan odalarımız, seramik zemin kaplamalı ve balkonludur.

*Aile odalarında maksimum 5 kişi konaklama yapılmaktadır.

ADRESSE

Konaklı Mah. Plaj sok. No:3 07400 Konaklı-Alanya/Antalya Türkiye

TELEFON

0242 745 04 80

RESERVIERUNG

+90 242 745 04 80 

Copyright © 2020 – Alle Rechte vorbehalten.