Eğlence

home_2_logomin
NoxInn Deluxe

NoxInn Deluxe Hotel misafirlerine rahatlatıcı bir konaklama deneyimi sunarken her yaştan misafirini eğlenceye davet ediyor!

home_2_logomin
NoxInn Deluxe

Gündüz Aktiviteleri

Animasyon ekibimiz güne enerjik başlamanız için su jimnastiği, dart, su polosu, step aerobik gibi birçok aktivite hazırlıyor. Misafirlerimiz, canlı müzik, yarışmalar, plaj partileri, sihirbaz şovları gibi birbirinden eğlenceli ve aksiyonlu özel şovlar ile her akşam farklı aktivitelerin keyfini çıkarıyor. Ayrıca gün boyu sizi bekleyen dans ve beceri kursları ile her anınızı eğlence ile dolduracaksınız. Günboyu yemek pişirme kurslarından elişi çalışmalarına kadar pek çok farklı aktivitelere katılma imkanı bulabildiğiniz NoxInn Deluxe Hotel’de her anınız dolu dolu geçecek.

home_2_logomin
NoxInn Deluxe

Spor Aktiviteleri

NoxInn Deluxe Hotel’de konaklamanız boyunca yoga,fitness, su jimnastiği, aerobik,masa tenisi, voleybol, su topu gibi aktivitelerin yanısıra sörf, jet ski, muz, paraşüt, deniz bisikleti gibi ücretli aktiviteleri  deneyimleyebilirsiniz.

home_2_logomin
NoxInn Deluxe

Gece Eğlenceleri

Sahilde geçirilen tatillerin klasikleşmiş gece eğlenceleri, NoxInn Deluxe Hotel’de sınırsızca yaşanıyor. Canlı müzik, dans gösterileri, profesyonel performanslar, skeçler gibi özenle hazırlanmış şovlar ile her gece ayrı güzel!

home_2_logomin
NoxInn Deluxe

Havuz & Plaj

4 açık ve 1 kapalı havuzu olan NoxInn Deluxe Hotel’de sabahın erken saatlerinden gün batımına kadar havuz keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Gün boyu düzenlenen havuz ve plaj oyunları ile çocuklar ve büyükler doyasıya eğleniyor. Ayrıca miniklerin güvenliği için derinliği yalnızca 30 cm olan havuzlarımız gün boyu hizmetinizde.

Konforu yeniden keşfedin…

ADRESSE

Konaklı Mah. Plaj sok. No:3 07400 Konaklı-Alanya/Antalya Türkiye

TELEFON

0242 745 04 80

RESERVIERUNG

+90 242 745 04 80 

Copyright © 2020 – Alle Rechte vorbehalten.