home_2_logomin
NOXINN CLUB

EĞLENCE

Tatil deneyiminizi dolu dolu yaşayacağınız her yaşa uygun aktiviteler ile NoxInn Club Hotel’de müziğin, dansın, eğlenceli şovların ve gün boyu süren harika sürprizlerin keyfini çıkarın.

Animasyon ekibimizin eğlencesi misafirlerimizin mutluluğu ile artıyor bu yüzden sizlerin mutlu bir tatil deneyimi yaşamanız için eğlencenin seviyesini yükseltiyoruz. Tüm gün eğlencenin hızını yükseltirken gün batımından sonra açık havayı gece kulübüne çevirerek misafirlerimizin doyasıya eğlenmesini sağlıyoruz.

home_2_logomin
NOXINN CLUB

Gündüz Aktiviteleri

Animasyon ekibimizin eğlencesi misafirlerimizin mutluluğu ile artıyor bu yüzden sizlerin mutlu bir tatil deneyimi yaşamanız için eğlencenin seviyesini yükseltiyoruz. Animasyon ekibimiz güne enerjik başlamanız için su jimnastiği, dart, su polosu, step aerobik gibi birçok aktiviteler hazırlıyor.

home_2_logomin
NOXINN CLUB

Spor Aktiviteleri

NoxInn Club Hotel’de konaklamanız boyunca yoga,fitness, su jimnastiği, aerobik, tenis, basketbol, voleybol, su topu gibi aktivitelerin yanı sıra sörf, jet ski, muz, paraşüt, deniz bisikleti gibi ücretli aktiviteler deneyimleyebilirsiniz.

home_2_logomin
NOXINN CLUB

Gece Eğlenceleri

Gündüzleri olduğu kadar geceleri de eğlence hiç bitmiyor! Canlı müzik, dans gösterileri, profesyonel performanslar, skeçler gibi özenle hazırlanmış şovlar gece boyunca eğlenmenizi sağlıyor.

home_2_logomin
NOXINN CLUB

Havuz & Plaj

2 açık ve 1 kapalı havuzu olan NoxInn Deluxe Hotel’de sabahın erken saatlerinden gün batımına kadar havuz keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Gün boyu düzenlenen havuz ve plaj oyunları ile çocuklar ve büyükler doyasıya eğleniyor. Ayrıca miniklerin güvenliği için derinliği yalnızca 30 cm olan havuzlarımız gün boyu hizmetinizde.

Konforu yeniden keşfedin…

Adres

Konaklı Mah. Plaj sok. No:3 07400 Konaklı-Alanya/Antalya TURKEY

Telefon

0242 745 04 80

Rezervasyon

+90 242 745 04 72 

Copyright © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır.